ПРО КОМПАНІЮ

Шановні пані та панове,

Товариство з обмеженою відповідальністю «Аграрно-промислова компанія «Ветар» - виробник пластикових виробів, підприємство, що стрімко розвивається і працює на ринку полімерної продукції з 2002 року.

За цей час наша компанія здобула незамінний досвід у найрізноманітніших технологіях виробництва полімерної плівки і листа, поступово освоюючи й виходячи на більш високі рівні в пластмасовій промисловості. Це дозволило підприємству в 2010 році зробити важливий і відповідальний крок у розвитку власного виробництва, запустивши лінію  з виготовлення високоякісної пластикової упаковки.

Розвиваючись та не зупиняючись на досягнутому, в 2011 році компанія запустила лінію нового покоління з виробництва одно- та багатошарових пластикових плівок та листів. Це дозволило оптимізувати якість продукції, що виробляється, вийшовши на принципово новий рівень виробництва в пластмасовій промисловості, який значно розширив географію нашої діяльності.

Основною спеціалізацією ТОВ «АПК «Ветар» є виробництво плівок і листів з полістиролу, поліпропілену і АБС-пластику, а також високоякісних лотків (контейнерів) для пакування продуктів харчування, але це не межа наших можливостей. Оскільки підприємство володіє великими потужностями та сучасним обладнанням, головною своєю метою вважає розробку, виробництво і впровадження на ринок України нових видів пластикових виробів, що буде доступне кожному споживачеві і буде знаходити застосування практично в будь-якій області, пов’язаної з харчовою, господарською та промисловою галуззю.

Основною особливістю нашої компанії є комплексний підхід до потреб наших клієнтів. Наші спеціалісти допоможуть не тільки визначитися з оптимальним видом пластикового виробу, а також нададуть кваліфіковану допомогу в налаштуванні вашого обладнання. Завдяки нашим партнерам, компанія має можливість організувати для Вас нове виробництво.

Будемо раді бачити Вас в числі наших партнерів.